season-turkey-group

HİZMETLER

Amacımız en kaliteli hizmeti sunarak kurum menmuniyeti sağlamak birincil hedefimizdir.

İNŞAAT

Hayâllerinizi şehir ve doğayla harmanlayıp, kültürel ve tarihi değerler ile donatarak sanâta dönüştürüyoruz. Alanında uzman ekibimizle sizlere sadece yaşam alanları değil, her detayında sizi anlatan eşsiz mekânlar inşâ ediyoruz.

Detay...

MOBİLYA

Yaratıcı ve özgün çizimlerimizle içinde kendinizi bulabileceğiniz tasarımlar üreterek, konfor ve rahatlığın, sade ve şıklığın bir arada olduğu farklı konseptlerimizle tarzınızı ve tarzımızı buluşturuyoruz.

Detay...

CATERİNG

Benimsemiş olduğumuz “Sağlıklı Beslenme Önceliği” ilkesiyle güvenli ham madde ve ekipman kullanarak, profesyonel ekibimizle, sağlıklı koşullarda, doğru beslenme ilkelerine uygun, damak zevki ile bütünleşmiş sofralar kuruyoruz.

Detay...

DANIŞMANLIK VE PERSONEL HİZMETİ

Ücret Bordroların Hesaplanması ve Basımı. SGK Bildirgelerinin Düzenlenmesi, İş-Kur Belgelerinin Hazırlanması ve Kuruma Bildirilmesi.

Detay...

GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Gayrimenkul konusunda alıcı ve satıcılara minimum risk ve maksimum kazanç sağlamak konusunda yardımcı olmak.

Detay...

DAVET VE ORGANİZASYON

Davet ve organizasyonlarımızda müşterilerimizin zevk, duygu ve düşüncelerini önemseyerek, yaratıcı ve hayâl gücü zengin, estetiğe önem veren profesyonel ekibimizle, tasarımlarımızı görsel olarak sunan öncü bir firmayız.

Detay...

İlkemiz

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde verimliliği ve güvenirliği sürekli kılan uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış öncü bir firma olmak. STG faaliyette bulunduğu bütün sektörlerde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak iş ortaklarını memnun etmeyi, karşılıklı güven esasına dayalı bir iş çerçevesi oluşturmayı ve her türlü sorumluluğun bilincinde olarak, iş ortaklarına en faydalı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Haberler, Gelişmeler, Duyurular

Şirketimize dair ne varsa...

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne dedi?

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize kendimizi sorduk. Onlardan hizmetlerimiz hakkında düşüncelerini merak ettik. Soğolsunlar bizi kırmadılar ve şunları yazdılar

Müşteri memnuniyet odaklı, profesyonel bir kadroya sahip yenilikçi bir firma. Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

season turkey müşteriler

Hüseyin Söğüt
Söğüt İnşaat Gayrimenkul

Çözümleri. Önerileri, enerjik yapıları ve verdikleri güven duygusuyla hiç düşünmeden organizasyonunuzu emanet edebileceğiniz bir kadro, bir aile.. 

season turkey müşteriler

Mücahit Taylan
Marmara Et

Uzun geçmişli bir firma olmamasından dolayı başta tereddüt etmiş olsam da şimdi iyi ki çalışmışız diyorum. Dürüst ve güvenilir bir firma olarak başarılarınızın devamını diliyorum. 

season turkey müşteriler

Ferit Şamlı
Dokuzuncu Gıda